Суспільство

Майкл МакКей про справу Порошенка: “Нам доведеться покарати адміністрацію Зеленського за вибіркове переслідування. Друзі України опиняться в кризі”

0

Кримінальні справи, порушені проти експрезидента України Петра Порошенка, ставлять у скрутне становище українських партнерів. Про це повідомляє відомий канадський журналіст, блогер Майкл МакКей на своїй сторінці в Twitter.

За його словами, міжнародним партнерам доведеться вводити санкції проти Офісу президента Володимира Зеленського через політичне переслідування Порошенка і вибіркове правосуддя, але при цьому підтримувати Україну в її боротьбі з російською агресією.

«Якщо президент Зеленський заарештує колишнього президента Порошенка, друзі України опиняться в кризі. Нам доведеться знайти спосіб покарати адміністрацію Зеленського за вибіркове переслідування, підтримуючи українців в їхній постійній боротьбі проти російської агресії», – написав журналіст.

Нагадаємо, 10 червня Порошенко прийшов на допит у Державне бюро розслідування, де йому зачитали підозру в справі про призначення першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

За даними ДБР, бувши президентом Порошенко у 2018 році схилив голову СЗР до «перевищення ним влади і службових повноважень», змусивши призначити Семочка своїм заступником.

Після цього члени Європейського парламенту оприлюднили заяву, в якій застерегли від політичного переслідування Порошенка.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist