Суспільство

“Майже 85% підтримки” – Адольф Гітлер переміг на виборах у Намібії і пообіцяв не намагатися підкорити світ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Політик на ім’я Адольф Гітлер Уунон набрав майже 85% голосів на виборах в поселенні Омпунджа на півночі Намібії. Він стверджує, що не прагне підкорити весь світ.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Daily Mail.

Політик розповів, що ім’я йому вибрав батько, який, ймовірно, не дуже добре розумів, чому саме відомий Адольф Гітлер.

“У дитинстві я вважав це абсолютно нормальним ім’ям. Тільки коли був підлітком зрозумів, що ця людина хоче підкорити весь світ. Той факт, що у мене є це ім’я, не означає, що я хочу підкорити Ошану (регіон, де він виграв вибори. – ред.). Це не означає, що я прагну до світового панування”, – заспокоїв Адольф Гітлер журналістів.

Він зізнався, що трохи соромиться свого імені, але не збирається його змінювати.

Намібія з 1884 по 1920 рр. була колонією Німеччини. Кілька вулиць, місць і людей в країні досі мають німецькі імена. Щороку Намібію відвідують 120 тис. німецьких туристів.

84,88%: Адольф Гітлер переміг на виборах у Намібії і пообіцяв не намагатися підкорити світ 01

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16