Новини

Майже рік після обрання: Гордон сказав, як зараз став ставитися до Зеленського

0

Дмитро Гордон розповів про своє ставлення до президента Володимира Зеленського через майже рік після того, як він очолив країну.

Гордон відповідав на запитання телеглядачів на своєму YouTube каналі: при цьому після питання про відношення до глави держави він впевнено підкреслив, що Зеленський поки не зробив нічого такого, що змусило б змінити його ставлення до глави держави.

Відео з заявою було опубліковано на YouTube каналі Дмитра Гордона.

Він підкреслив, що президент не є злодієм і не краде у держави, що для журналіста є принципово важливим. При цьому Зеленський дуже хоче зробити для України дуже багато, незважаючи на те що у нього поки виходить далеко “не все”.

“Хлопці, не все виходить, не все від нього залежить, але в усякому разі я вірю, що він не запускає руку в державну кишеню, не краде у країни і думає про те, як би своїй країні зробити краще. Ось в це я вірю абсолютно “, – заявив Гордон.

Раніше повідомлялося, що мінська угода Єрмака-Козака викликала бурхливу реакцію української громадськості. Увечері 13 березня, незважаючи на карантин, сотні українців прийшли під ОП сказати “ні” поступкам агресору.

Також ОП застерегли від угод з Кремлем через високу ймовірність масових народних заворушень.