Новини

Майже рік після обрання: Гордон сказав, як зараз став ставитися до Зеленського

0

Дмитро Гордон розповів про своє ставлення до президента Володимира Зеленського через майже рік після того, як він очолив країну.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Гордон відповідав на запитання телеглядачів на своєму YouTube каналі: при цьому після питання про відношення до глави держави він впевнено підкреслив, що Зеленський поки не зробив нічого такого, що змусило б змінити його ставлення до глави держави.

Відео з заявою було опубліковано на YouTube каналі Дмитра Гордона.

Він підкреслив, що президент не є злодієм і не краде у держави, що для журналіста є принципово важливим. При цьому Зеленський дуже хоче зробити для України дуже багато, незважаючи на те що у нього поки виходить далеко “не все”.

“Хлопці, не все виходить, не все від нього залежить, але в усякому разі я вірю, що він не запускає руку в державну кишеню, не краде у країни і думає про те, як би своїй країні зробити краще. Ось в це я вірю абсолютно “, – заявив Гордон.

Раніше повідомлялося, що мінська угода Єрмака-Козака викликала бурхливу реакцію української громадськості. Увечері 13 березня, незважаючи на карантин, сотні українців прийшли під ОП сказати “ні” поступкам агресору.

Також ОП застерегли від угод з Кремлем через високу ймовірність масових народних заворушень.