Війна

«Максимально шокуючі і криваві»: Війська РФ почали обстріл мирних громадян в Донецьку і передмістях – блогер

0

Російсько-окупаційні сили почали вести активний обстріл цивільних об’єктів на території тимчасово окупованого міста Донецька, а також його передмістях. Про це в своєму телеграм-каналі інформує користувач «Злий одесит». Як пише Replyua.net, за даними ресурсу, відбувається те, що було вельми очікувано.

«Злий одесит» зазначає, що жертви серед мирного населення послужать для маріонеткової влади квазіреспублік приводом звернутися до країни-агресора Російської Федерації за так званою «допомогою». І щоб таке звернення було якомога більше слізним, жертв серед цивільних повинно бути якомога більше.

«Упевнений, що вже в самий найближчий час окупаційні сили на порядок збільшать криваві провокації по відношенню до мирних громадян. Вони будуть максимально шокуючими і максимально кривавими », – пише блогер.

Як відомо, протягом останнього часу в Мережі все активніше з’являються новини щодо того, що країна-агресор Російська Федерація масштабно нарощує військові сили поблизу українського кордону. Чим все це може завершитися – поки що можна тільки здогадуватися. Деякі військові експерти обіцяють про повномасштабне вторгнення, інші – ні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16