Новини

Малайзійський боїнг МН17 збили російською ракетою “Бук”: в Гаазі надали докази

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У сторони обвинувачення у справі катастрофи малайзійського Boeing МН17 є докази того, що лайнер збили за допомогою установки «Бук». За інформацією УНН, про це, виступаючи на судовому засіданні в Гаазі, заявив нідерландський прокурор Тийс Бергер.

«Докази оцінювалися за різними сценаріями. Наприклад, один сценарій називався «Повітря – повітря» – можливо, було збивання літака з іншого реактивного літака, за допомогою ракети. Також ще один сценарій поділявся на дві версії: атака з системи «Бук», інший сценарій – з будь-якої іншої системи », – зазначив прокурор.

З урахуванням того, що це «Бук», прокуратура винесла на розгляд різні сценарії: ракета була запущена з території, яка перебувала під контролем України, а інший – що її запустили з території під контролем російських терористів.

«Тільки другий сценарій визнали таким, що відповідає дійсності. Більш того, розслідування отримало позитивні докази того, що ракету запустили саме з системи «Бук» – з поля біля Первомайського », – додав Бергер, підкресливши, що є очевидці повернення« Бука »саме в Росію. Нагадаємо, що вчора, 9 березня в Нідерландах почалося судове засідання у справі авіакатастрофи літака Boeing 777, який збили над Донбасом 17 липня 2014 року.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16