Новини

Малайзійський боїнг МН17 збили російською ракетою “Бук”: в Гаазі надали докази

0

У сторони обвинувачення у справі катастрофи малайзійського Boeing МН17 є докази того, що лайнер збили за допомогою установки «Бук». За інформацією УНН, про це, виступаючи на судовому засіданні в Гаазі, заявив нідерландський прокурор Тийс Бергер.

«Докази оцінювалися за різними сценаріями. Наприклад, один сценарій називався «Повітря – повітря» – можливо, було збивання літака з іншого реактивного літака, за допомогою ракети. Також ще один сценарій поділявся на дві версії: атака з системи «Бук», інший сценарій – з будь-якої іншої системи », – зазначив прокурор.

З урахуванням того, що це «Бук», прокуратура винесла на розгляд різні сценарії: ракета була запущена з території, яка перебувала під контролем України, а інший – що її запустили з території під контролем російських терористів.

«Тільки другий сценарій визнали таким, що відповідає дійсності. Більш того, розслідування отримало позитивні докази того, що ракету запустили саме з системи «Бук» – з поля біля Первомайського », – додав Бергер, підкресливши, що є очевидці повернення« Бука »саме в Росію. Нагадаємо, що вчора, 9 березня в Нідерландах почалося судове засідання у справі авіакатастрофи літака Boeing 777, який збили над Донбасом 17 липня 2014 року.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist