Різне

“Мальдіви і Оман відпочивають”: У мережі показали, як виглядає “рай” в “ДНР”

0

У мережі жорстко висміяли світлину із окупованої російськими терористами Донецької області.

Фото опублікував український блогер Анатолій Штефан.

На фото опублікована забруднена водойма, проте користувачів соцмереж розсмішив підпис до фото, у якому йшлось, що – “це рай в ДНР”.

Українці розкритикували бойовиків.

“Це їх там хоронять чи що”, “Цікаве уявлення про рай”, “Жабі гидко, а мавпам рай”, “Мальдіви і Багами відпочивають”, ” Спонсор раю у де-не-ре, Артилерія ЗСУ. Слава Україні! Слава ЗСУ!”, – пишуть у коментарях. 

Нагадаємо, що Зеленський підписав указ, який дозволяє учням з ОРДЛО вступати до вишів на підконтрольній Києву території без ЗНО.

Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua