Суспільство

“Мама больше не оценит скорость”: Сайт нардепа Дубінського заблокували по всьому світу

0

Сайт нардепа Олександра Дубинського, проти якого днями ввели американські санкції, виявився заблокованим. До нього немає доступу з України та інших країн, повідомляють Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Ресурс dubinsky.pro не відкривається з будь-якого браузера навіть з використанням VPN. Що з високою ймовірністю свідчить про те, що сайт блокований власником домену .pro. Додамо, що компанія, що надає доменне ім’я dot Pro базується в Дубліні, Ірландія. При цьому реєстратором доменного імені значиться американська фірма Go Daddy Operating Co LLC.

Зазначимо, що санкції Мінфіну США забороняють юридичним особам вступати в угоди з Дубінським і іншими учасниками “чорного списку” з України. Тобто можна припустити, що американський реєстратор домену його і заблокував. При цьому статус доменного імені поки – “зайнято”. Тобто у Дубінського його ще не відібрали.

Сам же нардеп заявив ЗМІ, що змінює хостинг і скоро сайт буде в доступі. “Так співпало, що ми зараз просто міняємо хостинг. Через добу все буде доступно і з комп’ютерів, і з мобільних”, – заявив Дубінський.