Події

“Мама будєт платіть штраф” – Кличко виграв суд у “1+1” через сюжет програми Дубінського

0

Мер Києва Віталій Кличко виграв судовий позов про захист честі, гідності й ділової репутації проти телеканала “1+1”. Про це йдеться в рішенні Подільського районного суду столиці, яке є в розпорядженні “Бабеля”.

Як зазначає видання, саме рішення суд ухвалив у листопаді 2020 року, але сторони тільки зараз отримали його на руки. У зв’язку із цим і Кличко, і телеканал мають 30 днів на апеляцію.

Згідно з документом, позов мер Києва й співпозивач, його радник Дмитро Білоцерковець подали ще в серпні 2019 року після виходу в ефір програми “Гроші”, ведучим і продюсером якої був журналіст, а зараз нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

Розглянувши позов, суд постановив задовольнити його, зобов’язавши телеканал спростувати неправдиву інформацію в ефірі програми “Гроші”, а також видалити відео програми з усіх інформаційних ресурсів телекомпанії й соціальних мереж, пов’язаних із нею.

Окрім цього, суд постановив стягнути на користь Білоцерковця 50 тис. грн за моральну шкоду (у позові йшлося про 1,5 млн грн).

Як нагадує видання, ідеться про сюжет програми “Гроші”, у якому стверджували, що Кличко нібито покриває “мафію”, яка змушує підприємців із МАФів платити данину. Автори сюжету запевняли, що мер столиці також нібито знищує бізнес тих, хто не згоден платити.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16