Суспільство

“Мандатом не махав”: Слуга народу Заславський розповів чому його побили на заправці

0

Народного депутата України від фракції “Слуга народу” Юрія Заславського побили на заправці у Зарічанах Житомирської області. Як він сам запевняє, конфлікт був винятково побутовим і спровокований передовсім нервовістю іншого його учасника, пише 24 канал.

Деталі про бійку за своєї участі Юрій Заславський опублікував у власному фейсбуці. Це перший раз коли він прокоментував інцидент.

Депутат переконує, що конфлікт був спровокований тим, що він сам, розмовляючи з дружиною, випадково зачепив пляшкою з водою якогось чоловіка. Парламентар перепросив, але тому буцімто цього було недостатньо.

Розпочалась словесна суперечка і він покликав мене на вулицю поговорити. Я цьому не надав значення і пішов з дружиною до свого авто. Чоловік мене наздогнав і почав завдавати ударів, заставши зненацька, – заявив Заславський.

За його словами, ударів було декілька, аж поки він не втратив свідомість. Поліцію народний обранець викликав одразу ж після інциденту.

Спростовані версії ЗМІ
 • Бійка сталася через те, що Заславський депутат:
  парламентар переконує, що той чоловік не знав його. Мовляв, він ж не може пам’ятати в обличчя усіх депутатів від “Слуги народу”, яких в Раді понад дві сотні.
 • Заславського “вдарили в пику” за пред’явлене посвідчення:
  він знову ж таки запевнив, що інший учасник сутички бачив його вперше, а на ньому “не написано”, що він народний депутат.
 • Іншим учасником бійки теж був депутат, але сільради:
  цю версію Заславський теж спростовує. Хоча раніше ЗМІ писали про це саме з посиланням на слова постраждалого депутата.
Чому депутат почав говорити лише на 4 день після інциденту

Як він сам запевняє, не хотів, щоб цей інцидент був публічним. Втім за останні 2 дні до нього звернулися представники “усіх можливих” ЗМІ з проханням про коментар.

Робити з даної ситуації піар, шукати політичний підтекст не буду. Та вважаю, що в цивілізованій країні ніхто не має права вирішувати конфлікти за допомогою рукоприкладства! – наголосив Юрій Заславський.

Що відомо про Юрія Заславського
 • 38-річний Юрій Заславський був обраний народним депутатом IX скликання від партії “Слуга народу” у 2019 році. Він був 118-им у списку партії.
 • Є членом Комітету парлменту з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.
 • До обрання депутатом був директором ТОВ “Макрус ЛТД” у Хмельницькому.
 • Закінчив економічний факультет Хмельницького економічного університету та юридичний факультет Львівського Національного університету ім. Івана Франка. Випускник Національної академії державного Управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist