Новини

“Маразм крепчал”: Посольство РФ в Празі переїхало через те, що вулицю перейменували на честь Бориса Нємцова

0

Російське посольство в Чехії, розташоване на нещодавно перейменованій площі Бориса Нємцова в Празі, змінює свою офіційну адресу, інформує видання Гордон. Про це 17 квітня повідомило місцеве видання Aktuálně.cz.

За даними видання, у МЗС Чехії від російських дипломатів надійшло повідомлення, що тепер вони розташовані на вулиці Коруновачні, де біля посольства є ще одна будівля.

Aktuálně.cz уточнює, що допоміжна будівля посольства на вулиці Коруновачні розташована за 400 метрів від основної будівлі на площі Нємцова.

На сайті російського посольства в Празі станом на 18 квітня вказано обидві адреси: вулиця Коруновачні (консульський відділ), і стара назва площі Нємцова – Під каштанами (саме посольство).

Площу в Празі офіційно перейменували 24 лютого, урочиста церемонія відбулася 27 лютого.

Нємцова застрелили у Москві 27 лютого 2015 року.

Згідно з рішенням суду від 13 липня 2017 року, убивця Нємцова Заур Дадаєв дістав 20 років колонії суворого режиму. Співучасників Дадаєва, братів Анзора і Шадіда Губашевих, засудили до 19 і 16 років колонії відповідно, Темірлана Ескерханова – 14 років, Хамзат Баха – 11 років. Організаторів і замовників злочину досі не названо.

На честь Нємцова назвали площу в районі російської дипмісії у Вашингтоні, сквер навпроти посольства Росії у Вільнюсі і сквер недалеко від російської дипмісії в Києві.