Політика

Марина Порошенко звернулась до українців: “Вони нападають на нас поодинці, але бояться нашої єдності”

0

Чинна влада підігрує Російській Федерації та здійснює репресію по відношенню до патрітотів, волонтерів та військових.

Про це під час акції на підтримку Петра Порошенка заявила Марина Порошенко, трансляцію вів “Прямий”.

“Ми всі тут зібрались, що б не дати творити репресивному режиму свої чорні справи. Спочатку вони прийшли до волонтерів та ветеранів, потім почали відкривати безглузді справи проти бойових генералів. Вони чинять наступ на Томос. А вчора реваншисти атакували нашу мову. І все це вони роблять для того, щоб залякати нас та примусити мовчати”, – заявила вона.

“Щоб ніхто їм не заважав повернутися до часів Януковича та залізні обійми Кремля. Вони нападають на нас поодинці, але бояться нашої єдності. Тому агенти Кремля намагаються не тільки захопити нашу територію, але й впливають на свідомітсьь наших громадян”, – додала Марина Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua