Політика

MARUV застрягла в РФ і заявила, що консульство їй не допомагає виїхати

0
Українська співачка MARUV (Анна Корсун), яка нещодавно давала концерт в Росії, «застрягла» там через карантин і тепер не може повернутися в Україну

MARUV записала звернення в Instagram, звинувативши українське консульство в упередженому ставленні і в тому, що вони не достатньо їй допомагають.

«Я просто в шоці! Додзвонювалася в українське консульство, щоб мені пояснили, як дістатися додому, і це найбільш «кончене» консульство, яке може бути. Дівчина-оператор просто скидає, навіть не беруть слухавку.Чому в інших країнах за своїх громадян захищаються, а в нашій ж*пу витирають.

Це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які знаходяться в Росії. І б***ть, в мене такий паспорт, як у вас, і такі ж права мені гарантовані Конституцією, як і вам. Якщо ви не можете працювати нормально, то не працюйте. І справа не в тому, що я обурююсь, щоб мене повернули додому. Я просто телефоную, як звичайна людина, щоб дізнатись, коли можна повернутись, а мені не надають інформацію», — поскаржилася артистка.

MARUV заявила, що не могла з об’єктивних причин виїхати раніше, а в консульстві їй нібито заявляють, що «всі, хто хотів виїхати, вже виїхали».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16