Новини

Матвієнко: Такої некомпетентної влади як зараз, у нас ще не було

0

Світлана Матвієнко інтерв’ю журналістам видання ZN.UA, зазначила, що їй складно сказати, від чого українське суспільство прищепилося в період президентства Петра Порошенка, оскільки перемога Петра Олексійовича на виборах в 2014 році вийшла досить емоційною і спонтанною. При цьому керівник Лабораторії законодавчих ініціатив додала, що в період президентства Володимира Зеленського українське суспільство отримує щеплення від некомпетентності.

На думку Матвієнка, зараз це вже очевидно. В Україні на сам справі завжди були проблеми з елітами – з їх моральністю, цінностями, і так далі. Однак такий некомпетентної влади, як зараз, у нас ще не було. Некомпетентність представників сьогоднішньої влади просто кричуща. Причому, складно сказати, з чим саме це пов’язано.

Адже в команді Зеленського є досить багато здібних і дійсно талановитих людей, що мають хорошу освіту і власне бачення. Однак їх, судячи з усього, просто недостатньо. Крім того, проблема може бути і в тому, що оточив себе президент не найкращими людьми. Це, до речі, відноситься і до глави уряду Олексію Гончаруку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist