Новини

Матвієнко: Такої некомпетентної влади як зараз, у нас ще не було

0

Світлана Матвієнко інтерв’ю журналістам видання ZN.UA, зазначила, що їй складно сказати, від чого українське суспільство прищепилося в період президентства Петра Порошенка, оскільки перемога Петра Олексійовича на виборах в 2014 році вийшла досить емоційною і спонтанною. При цьому керівник Лабораторії законодавчих ініціатив додала, що в період президентства Володимира Зеленського українське суспільство отримує щеплення від некомпетентності.

На думку Матвієнка, зараз це вже очевидно. В Україні на сам справі завжди були проблеми з елітами – з їх моральністю, цінностями, і так далі. Однак такий некомпетентної влади, як зараз, у нас ще не було. Некомпетентність представників сьогоднішньої влади просто кричуща. Причому, складно сказати, з чим саме це пов’язано.

Адже в команді Зеленського є досить багато здібних і дійсно талановитих людей, що мають хорошу освіту і власне бачення. Однак їх, судячи з усього, просто недостатньо. Крім того, проблема може бути і в тому, що оточив себе президент не найкращими людьми. Це, до речі, відноситься і до глави уряду Олексію Гончаруку.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16