Суспільство

Маємо постійні спроби депутатів монобільшості атакувати закон про українську мову – Княжицький

0

Народні Депутати від “Слуги народу” здійснюють спроби атакувати закон про українську мову.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.

“Цей законопроєкт мав би передбачати програму підтримки української мови, але в програмі уряду цього немає, мав би передбачати створення навчальних центрів, але цього нічого немає. Натомість, є постійні спроби депутатів від “Слуги народу”, наприклад, таких як колега Бужанський, зробити все, щоб скасувати певні норми цього закону” – сказав нардеп.

Закон провів у нас як рік, що Україна має від цього закону?

“Україна від цього закону має те, що ми нарешті маємо закон про захист державної мови, якої не мали раніше, які мають всі інші країни, очевидно, ми маємо зробити все, щоб в Україні спілкувались державною мовою, а закон – це інструмент для цього, але коли влада ігнорує закон, на жаль ми маємо дуже багато проблем з цим. Влада ігнорує багато законів, тому треба змінити владу, виконувати закон і ми нарешті дістанемо нормальне, європейське, україномовне суспільство, звичайно, з повагою до національних меншин”, – відповів Княжицький.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist