Війна

“МДБ” профукало: Найманці “ЛНР” оголосили “війну” ставленикам Кремля, є перші диверсії

0

Росія втрачає контроль над окупованими територіями Донбасу. На тлі погіршення економічної ситуації там стався розкол в лавах бойовиків. Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал “Чіткий Луганськ”, передають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Ресурс звернув увагу на те, що відповідальність за вибухи газопроводів в окупованих Глафірівці і Вергунці взяло на себе якесь угруповання під назвою “Партизани Новоросії”. По суті, в “республіках” з’явилася “бойова опозиція” ставленикам Кремля, яка, очевидно, хоче влади. Угруповання запевняє, що нібито складається з колишніх співробітників “Беркута”, міліції, а також українських військових, які дотримуються проросійських поглядів.

“Оголошуємо про загальну мобілізацію для активних дій проти нової незаконної влади”, – написали “партизани” на своїй сторінці в російській соцмережі “ВКонтакте”.

“Ось це поворот… Ця опозиція – це бойові офіцери, які не згодні з політикою Пасічника. Ось це “МГБ” профукали реальну внутрішню загрозу!” – написав Telegram-канал.