Новини

Медсестра звернулася до Зеленського з криком душі через пандемію

0

Медсестра Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району Ніна Козловська жорстко звернулася до влади України. Вона вимагає вирішити проблему з нестачею захисних костюмів для медиків, які обстежують людей з підозрою на коронавірус.

Свій крик душі жінка опублікувала на особистій сторінці у Facebook і адресувала його президенту Володимиру Зеленському, Кабінету міністрів на чолі з Денисом Шмигалем, голові МОЗ Іллю Ємцю і всьому міністерству загалом.

“Скажіть, чому не виконуються ваші обіцянки і накази? Ми нічим не забезпечені. Нас залишили сам-на-сам. З нас зробили смертників-камікадзе. Вам не соромно, що лікар-інфекціоніст просить у людей про допомогу?! У відділення звозять людей з підозрою на коронавірус, а подивіться на костюм лікаря!” – обурилася медсестра.

Ніна Козловська

Також вона поскаржилася на те, що про підвищення зарплат не йдеться, медики не захищені й, до того ж, змушені працювати із жорстким браком персоналу без доплати за перепрацювання.

“Грошей немає, але ви тримайтеся!” Я сама сьогодні працюю за трьох: старшу, постову і маніпуляційну. Залишилися дійсно патріоти своєї професії – смертники! У вас совість є?!! Запам’ятайте, ви теж не вічні!!! І соромно блокувати людей!!! Звертаюся до мешканців Київської області: допоможіть, будь ласка, інфекційному відділенню ЦРЛ Києво-Святошинської райради з протичумними костюмами”, – написала Козловська.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16