Політика

Медведчук і Дубинський отримали шанс зробити з майданівців “військових злочинців”

0

Популярний український політолог і блогер Андрій Смолій пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, найгірша за вчорашній день новина – це подання до Конституційного Суду 50 народних депутатів оскарження амністії учасників Революції Переваги.

Політолог зазначає, українцям буде корисно знати, що переважна більшість, а саме 43 нардепи – представляють «ОТЗЖ», але до них приєдналися 2 обранця з «Слуги народу», 2 «екс-слуг народу» і 2 позафракційних. Мета дуже проста: дати зелене світло на справи проти майданівців, які 6 років тому завоювали для України свободу.

Тепер же в команді Медведчука хочуть зробити їх винними і тихо підвести до того, що в Україні не було Революції Переваги. А був державний переворот, як уже 6 років поспіль торочать на російських телеканалах.

Андрій Смолій пише, ось і виходить, що поки ми обговорюємо «відставки» і «призначення», реваншисти роблять свою роботу, без широкого розголосу просто роблять свою справу, а потім буде справжній «інформаційний вибух». Якщо Закон скасують – це відкриє справжній ящик Пандори для країни, коли правовий порядок, який був встановлений в 2014 році може бути зруйнованим.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist