Політика

Медведчук навіть і не здивований, що в разі заборони “ОПЗЖ” – за партію ніхто з громадян навіть і не вийде, – політолог

0

Український політолог Олеся Яхно-Білківська висловила у себе в Facebook впевненість, що кум Путіна, лідер політичної сили «Опозиційна платформа – За життя!» Віктор Медведчук навіть і не здивований, що в разі заборони «ОПЗЖ» – за партію ніхто з громадян навіть і не вийде на мітинги.

Все пройде майже як декомунізація, без найменшого опору з боку народу. Яскравим маркером тут є закриття трьох подсанкціонних каналів Медведчука.

На думку політолога, швидше за все до закриття партії «ОПЗЖ» рішенням РНБО і Указом президента не дійде – зникне необхідність як така. Влада не піде на те, щоб відкрито забороняти партію, яка хоч і має в собі ознаки пособництва та співпраці з агресором, але намагається діяти в рамках чинного законодавства України.

Олеся Яхно зазначає, тут найцікавіше запитання – куди і кому підуть або ж частково підуть голоси цій частині виборців – цікаво. Як би там не було, але стабільні 12-14% електорату – це дуже багато і за нього буде йти непроста боротьба.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16