Суспільство

Медведчук назвав українську “мовою карателів АТО” і просить Зеленського заборонити її

0

Голова політради ОПЗЖ написав відкритого листа президенту, в якому торкнувся три головні, на його думку, питання для України, інформує Думка.

У ньому він акцентував увагу свого бачення трьох викликів перед владою України: це припинення збройного конфлікту на Донбасі, зниження тарифів на житлово-комунальні послуги та припинення “примусової українізації”.“Перший виклик, на який свого часу не зміг відповісти Порошенко (а Український народ обрав його Президентом саме для цього), – припинення збройного конфлікту на Донбасі і встановлення миру в Україні. Сьогодні на Донбасі продовжують гинути і отримувати поранення військовослужбовці та мирні громадяни. Цей збройний конфлікт стримує розвиток нашої країни, і 70% українців називають його ключовою проблемою… Для встановлення миру є один реальний інструмент – Мінські угоди. І їх треба виконувати”, – написав Медведчук.Говорячи про “другий виклик для українців”, тарифи ЖКГ, голова політради ОПЗЖ назвав їх “непідйомними”.

“Тарифи роздуті, а цифри взяті зі стелі. Для окремих ділків тарифи стали джерелом збагачення, а ось для мільйонів наших співгромадян – причиною злиднів, банальним грабунком народу. Численні ініціативи МВФ, спрямовані на затягування тарифного зашморгу, лише переконують людей у цьому. Українці добре пам’ятають і легко можуть порівняти, що раніше газ коштував дорожче, а платили вони менше. Змінити цю ситуацію непросто. Саме Президент, який думає про свій народ, зобов’язаний дати бій численній банді шахраїв і мародерів, олігархів, корумпованих чиновників і міжнародних лихварів, які продовжують наживатися за рахунок зростаючої бідності українців”, – вважає Медведчук.

“Я вимагаю заборонити українську мову тому, що це мова бандерівців та карателів АТО”.

“Третій виклик – необхідно припинити примусову українізацію. Ви ж російськомовна людина – не робіть над собою зусиль, видаючи себе за іншу… Захистіть російську і мови національних меншин. Ви заслужите повагу людей, подяку російськомовних громадян, представників інших національностей і об’єктивні оцінки зарубіжних партнерів”, – вважає один з лідерів ОПЗЖ.

Резюмуючи, Медведчук порекомендував Зеленському “почати з себе”.

“Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко”, – написав він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist