Суспільство

Медведчук створив «Вечірній квартал» для знущання над українцями, — Чекалкін

0

Шоумен та дипломат Дмитро Чекалкин розповів, про зв’язок «95 кварталу» та Віктора Медведчука.

У шоу народного депутата Олексія Гончаренко «Гончаренко рулить» він поділився деталями цієї історії.

«В 2004 році так званий «путін-мейкер» Глєб Павловський назвав мене «блокбастер-фюрером Помаранчевої революції» через наш проект «Веселі яйця».

Тоді навіть у інтерв’ю він озвучував питання, а чому проросійські сили не роблять нічого подібного для своїх інтересів, свого контрпродукту? І тоді Віктор Медведчук дослухався до цих слів і у березні 2005 запросив редакторську групу «95 кварталу», яка тоді працювала у КВК у Москві», – розповів Чекалкин.

Він додав: «Вони створили спершу сайт з назвою «Серпом по яйцях», а потім всі ці тези лунали зі сцени, де вони виступали у перших сезонах і співпадали з ідеологією блоку «Не Так!». Мова йде про відомі сценки, де знущаються з львів’ян, які начебто за 100 гривень приїхали на Майдан, про сорти українців та розпад держави тощо. Тож саме Медведчук випустив «95 квартал» на орбіту політичної сатири».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16