Політика

Медведчук в абсолютному шоці і просить зустрічі з Путіним – ресурс

0

Джерела поінформували про гострої реакції лідера “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука на публікацію аудіозаписів телефонних переговорів з колишнім помічником керівника глави Кремля Владиславом Сурковим. Сьогодні вранці цей запис була опублікована в Мережі. У ній містяться фрагменти переговорів про завдання для Віктора Медведчука в розпал російської окупації Криму і частини Донбасу в 2014 році.

Близьке до керівництва Офісу президента України телеграм-канал «Таємний депутат» оприлюднив інсайдерську публікацію аудіозаписів у відкритому доступі. У повідомленні зазначається, як Віктор Медведчук був вражений публікацією аудіозаписів у відкритому доступі. Повідомляється, що Медведчук в терміновому порядку подзвонив Суркову, але той не брав трубку: російські партнери лідера «ОПЗЖ» побоюються, що його телефон може бути на прослуховування українських спецслужб.

Крім того, відомо, що Медведчук нібито в терміновому порядку запросив зустріч з Путіним. У повідомленні телеграм-каналу говориться: «Після того, як записи розмови з Сурковим були злиті, Медведчук був у абсолютному шоці. На них говорять про схему поставок електроенергії, в якій задіяні російська «Інтер РАО» і її структури на окупованому півострові. Крім того, вони обговорюють обмін полоненими. Говориться про різночитання в кількості полонених. Сурков називає проросійських терористів на Донбасі «ці наші там підопічні» і обіцяє допомогти з обміном. Медведчук в терміновому порядку подзвонив Суркову, але Владислав трубку не брав. У Росії бояться, що телефон Медведчука знову прослуховують. Медведчук в паніці просить зустрічі з Путіним ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16