Суспільство

Медведчук хоче, щоб російська “вакцина” від коронавірусу вироблялась в Україні

0

Партія “Опозиційна платформа – За життя” має намір звернутися в реєстраційні органи для того, щоб домогтися дозволу на виробництво російської вакцини від коронавірусу. Про це заявив лідер партії Віктор Медведчук.

“Ми будемо домагатися дозволу на виробництво вакцини на існуючому підприємстві, де цей технологічний процес можливий. Для цього ми будемо звертатися, звичайно, до реєстратора в Україні, для того щоб отримати такі дозволи. Що буде з цим зверненням і які будуть результати, ви побачите”, – сказав Медведчук.

Він також запевнив, що партія налаштована “оптимістично, об’єктивно і цілеспрямовано”. Глава ОПЗЖ додав, що політсила зробить усе можливе для того, щоб зробити можливою реєстрацію вакцини “Супутник V” і запустити її виробництво в нашій країні.

Медведчук додав, що кроки в цьому напрямку ОПЗЖ почне робити після офіційної реакції Києва на озвучені раніше ініціативи. Він нагадав про те, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше говорив про те, що Україна розглядала будь-які вакцини від коронавірусу. Пізніше тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін повідомила, що наша країна не купуватиме російський препарат.

“Це більш ніж говорить і про зовнішнє управління, і, на жаль, про колоніальний статус нашої країни, і про багато іншого”, – заявив Медведчук.