Війна

Медведчук закликав владу розправитися з опозицією і ветеранами АТО

0

Лідер «Опозиційної платформи – За життя!», нардеп Віктор Медведчук повернувся з Москви після консультацій з керівництвом країни-агресора і відверто закликав владу України до застосування сили і до репресій проти національно-патріотично налаштованих українців, політиків українських партій та ветеранів російсько-української війни, назвавши їх «партією війни», радикалами і фашистами.

Про це у своєму блозі пише блогер Юрій Тищук.

Він зазначає, логічно, що виникає лише одне запитання: скільки ще буде живий і на волі цей відвертий ворог України?

Він не тільки не має права представляти український парламент і виступати від імені України на міжнародній арені, він повинен понести найжорстокіше покарання за посягання на територіальну цілісність нашої держави і за пособництво агресору.

Зазначимо, після відвідування Медведчуком, Рабиновичем та іншими парламентарями «ОПЗЖ» Москви в Україні розгорівся справжній скандал.

Незважаючи на те, що це був приватний візит проросійських політиків, на телеканалах, які пов’язують з Медведчуком, щосили запустили ролики про те, що це був візит делегації ВР в Росії, що представляє весь народ України.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist