Політика

Медведчук заявив, що наступним президентом стане Порошенко

0

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко може знову стати президентом України. Відповідну думку в інтерв’ю BBC News Україна висловив лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Нардеп вважає, що в найближчі півроку-рік в Україні пройдуть дострокові президентські вибори, перемогу на яких здобуде Петро Порошенко. На питання про те, чи буде Медведчук голосувати за Порошенка він відповів негативно, додавши, що за нинішнього президента Володимира Зеленського він також не голосував.

Разом з тим Медведчук зазначив, що здобути перемогу на президентських виборах також є шанс у висуванця від його політсили.

“Все залежатиме від того, коли будуть вибори. Шанси є у всіх: і у “Слуги народу”, і у Тимошенко, і у Порошенка. І у нашого кандидата, який піде на вибори. Все в цьому світі відносно”, – сказав політик.

  • Віктор Медведчук розповів, що в 2014 році він вів переговори з тодішнім помічником президента РФ Владиславом Сурковим за дорученням Петра Порошенка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16