Суспільство

Медведчук зібрався на парад до Москви – ЗМІ

0

Як інформує видання Гордон, народний депутат, керівник проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук збирається поїхати на парад із нагоди Дня перемоги до Москви, стверджує “Легитимный”.

“Зараз вирішують, поїде він один чи з делегацією від партії ОПЗЖ. [У Москві] у нього має відбутися зустріч із [президентом РФ Володимиром] Путіним, на якій буде обговорено український кейс”, – пише паблік.

У Росії через пандемію коронавірусу парад із нагоди Дня перемоги було перенесено з 9 травня на 24 червня.

Наприкінці травня Печерський райсуд Києва зобов’язав Офіс генпрокурора України зареєструвати кримінальне провадження за фактом імовірної державної зради щодо депутатів з “Опозиційної платформи – За життя”, зокрема голови партії Віктора Медведчука, у зв’язку з поїздками до Росії та зустрічами з російською владою.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist