Політика

Мендель заявила, що Зеленський “прагне покласти край епосі українських олігархів”

0

Президент Володимир Зеленський і його команда в останні місяці ініціював низку кроків, які свідчать про готовність знизити вплив олігархів в Україні.

Про це у статті для Atlantic Council заявила прессекретарка глави держави Юлія Мендель. Матеріал вийшов під заголовком “Зеленський прагне покласти край епосі українських олігархів”.

Зокрема, вона вказала на санкції Ради нацбезпеки та оборони проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, його оточення та телеканалів, а також відновлення держрегулювання цін на енергоносії.

Мендель написала, що Зеленський був обраний на свою посаду менше ніж два роки тому. Перед ним постало завдання трансформувати країну.

“Перш за все це означало припинення майже тридцяти років домінування олігархів, яке занурило Україну в бідність і корупцію. Президент Зеленський тепер виконує свої обіцянки і бореться з впливом олігархів способами, яких уникали його попередники”, – заявила Мендель.

За її словами, шляхом тимчасового відновлення державного регулювання цін на енергоносії Зеленський зміг нівелювати негативний вплив олігарха Дмитра Фірташа.

Що стосується Медведчука, то в статті сказано, що “ніщо так ясно не ілюструє прагнення Зеленського протистояти впливу олігархів”, як низка заходів, ухвалених проти члена ОПЗЖ.

“Як показали події останніх тижнів, президент Зеленський готовий кинути виклик впливу українських олігархів всюди: від енергетичного і банківського секторів до політики і медіа”, – зазначила прессекретарка глави держави.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16