Суспільство

“Мене дивує інше…”: Кондратюк нагадав, як Потап зняв штани перед публікою країни-агресора у 2014

0

З нагоди Дня Конституції України Володимир Зеленський своїм указом нагородив відомого продюсера й музиканта Потапа званням заслуженого артиста України. Однак, таке рішення викликало хвилю обурення серед українців, серед них і український телеведучий, продюсер Ігор Кондратюк.

Кондратюк вирішив пригадати, як, тепер вже заслужений артист України, Потам у 2014 знімав штани перед публікою на російському телеканалі, у той час коли вже йшла війна на Донбасі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами телеведучого, у держави, у якої триває війна з російським загарбником, з’явився тренд, який Кондратюк називає “синдромом меншовартості частини української “аліти”.

“Потап, який зняв штани перед російською публікою – публікою країни-агресора – під час шоу на телеканалі країни-агресора, став заслуженим артистом України. Володя З. мислить, як на мене, досить дивно, бо живе в якійсь своїй “державі-повії” і навіть посідає в ній головну виборчу посаду, і тому ця нагорода вилядає навіть органічно”, – написав Кондратюк.

Однак, телеведучого найбільше здивувало не це. Кондратюк не розуміє навіщо таким “яскравим і неповторним представникам шоубізу нафталінові звання від держави”.

“Їхні “звання” – ротації, закачки, продажі артистів, аншлагові тури, “золоті кнопки” YouTube, заслужені статуетки на YUNA та M1 Awards, мільйони підписників у соцмережах, і головне мірило – чесно зароблені гонорари…” – зазаначив він.

На останок Кондратюк пригадав, як колись співачка і ведуча Наталія Могилевська пожартувала, що звання народної артистки України їй потрібно для права “бути похованою на Байковому цвинтарі”.

“Коли ви чуєте, що хтось з шоубізнесу раптом отримує звання, знайте: мова, скоріш за все, йде про можливість бути похованим на престижному кладовищі. Дай Бог їм усім 100 років жити та творити”, – підсумував телеведучий.

Як відомо, звання заслуженого артиста України — державна нагорода України, яка присвоюється Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється: режисерам, артистам театрів, кіно, естради, цирку, професійних ансамблів, хорових колективів, диригентам оркестрів, композиторам, музикантам, дикторам телебачення і радіомовлення за високу виконавську майстерність, створення високохудожніх образів, вистав, кінофільмів, що стали надбанням вітчизняної культурно-мистецької спадщини.

Джерело: Дощ