Новини

“Мене на вила піднімуть”: Лукашенко нарешті пояснив, чому в Білорусі немає карантину

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який яро виступає проти карантину незважаючи на епідемія в країні, відзначився новим перлом з цього приводу, пише Політека.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Голова РБ запевняє, що зараз необхідності в карантин немає. Це при тому, що станом на 27 квітня в Білорусі зафіксували 10 463 випадків зараження вірусом. Померли 72 людини.

«Треба ввести карантин – введемо карантин, треба комендантську годину — введемо комендантську годину. Що за проблема ввести комендантську годину. Але треба це нашим людям? Нам зараз це не треба. Зараз немає у нас такої необхідності… Нас зараз багато підштовхують, давай Лукашенко, такий-сякий, вводь карантин… Люди добрі, та мене білоруси на вила піднімуть…», — заявив президент Білорусі.

За словами Лукашенка, він прийняв рішення не зупиняти економіку, так як в такому випадку, Білорусь могла потрапити в сильну залежність або ж «фактичне підпорядкування багатим і сильним державам».

Глава Республіки  визнав, що вірус поширюється по країні, проте порекомендував  громадянам дотримуватись заходів обережності, стежити за здоров’ям і вчасно звертатися до лікарів, які знають, що робити.