Суспільство

“Мені не представили жодної посади”: Бутусов звинуватив Міноборони у брехні і збирається до суду

0

Головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що Міністерство оборони не проводило з ним співбесіду в четвер, 10 грудня. Про це він написав у Facebook.

За словами Бутусова, Міністр оборони Андрій Таран збрехав про проведення співбесіди з ним, а також збрехав про причини відмови надання посади в оборонному відомстві.

“Мене не запросили на зустріч з Міністром оборони, не дали можливість представити мою програму дій, мені не представили жодної посади, яку я міг би зайняти в Міноборони, хоча сам міністр офіційно заявив про це на своєму сайті на всю країну”, – зазначив Бутусов.

Журналіст також додав, що 8 грудня Міноборони пропонувало йому зайняти будь-яку посаду, проте згодом оборонне відомство засумнівалося в його компетентності.

“Вважаю за необхідне провести публічну дискусію з міністром Тараном про суть моєї програми, не сумніваюся, що така дискусія розкриє хто з нас більш компетентний”, – написав Бутусов.

Крім того, Бутусов має намір подавати до суду на Міноборони і вимагати офіційних вибачень і видалення образ на його адресу.