Політика

Мер Черкас Бондаренко: «Ми не хочемо, щоб нами правили дилетанти»

0

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що не хотів би, щоб країною “правили дилетанти, які є на сьогоднішній день”.

Про це він сказав у коментарі Радіо НВ, передає Цензор.НЕТ.

Бондаренко зазначив, що ситуація з коронавірусом у місті “під контролем”, а в місцевій інфекційній лікарні лише 14 пацієнтів з COVID-19. Він також спростував інформацію, яка раніше з’явилася в мережі, про те, що в місто направлено додаткові сили Нацгвардії.

“Поки що ніякої Нацгвардії не бачив, все спокійно. … Хто вам сказав, що Черкаси посідають одну з перших сходинок (щодо захворюваності на COVID-19?). Це Черкаська область, це не статистика (по місту). Зараз 14 хворих у Черкаській міській інфекційній лікарні. Так що, я думаю, немає жодних проблем, все під контролем і все працює”, – сказав Бондаренко.

Черкаський міський голова припустив, що його конфлікт із владою країни обумовлений тим, що він “посмів перечити “центру” і сказав те, що думає вся країна”. Також Бондаренко розкритикував “подвійні стандарти”, які, за його словами, спостерігаються під час карантину в Україні.

“Окремі ресторани та окремі великі бізнеси працюють, а малі підприємці, громадяни України мають у цей період залишатися вдома, не мають вийти в парк, сходити в ломбард, якийсь невеликий магазинчик, зате мають у тисячних чергах стояти до Епіцентру”, — зазначив мер.

За словами Бондаренка, в Черкасах немає порушень режиму карантину, а рішення про його послаблення було ухвалено, аби “розвантажити Епіцентри, дати можливість виживати малим підприємцям і була нормальною санітарно-епідеміологічна ситуація”.

На закінчення Бондаренко додав, що протистояння між органами державної влади та місцевою владою можуть призвести до “хаосу в країні”.

“Ми не хочемо, щоби нами керували дилетанти. Один уряд змінився, інший – ми не бачимо нормального діалогу між органами державної влади і органами місцевого самоврядування. … Наскільки мені відомо (мені доповідають), вже і темники наготовили в “Слузі народу”: як дискредитувати міського голову, як зробити з нього корупціонера, наркомана тощо. На жаль, влада нова, а методи старі”, – заявив мер Черкас.

Як повідомлялося, влада Черкас у зв’язку з численними зверненнями бізнесменів із 1 травня пом’якшує карантин для частини підприємців міста. У місті дозволять працювати непродовольчим магазинам, ремонтним майстерням, перукарням, ринкам і літнім майданчикам ресторанів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16