Політика

Мер Черкас: Ми будемо відстоювати кожного громадянина України, якому заборонили ходити в парк і в ліс, але дозволили ходити в ломбард

0

Нам немає чого приховувати, ми будемо відстоювати соціальну справедливість. Закон в Україні повинен бути один для всіх. Перед ним всі мають бути рівні.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Таку заяву зробив сьогодні мер Черкас Анатолій Бондаренко біля будівлі обласного управління Нацполіції, куди він прибув за викликом на допит, проте виявилося, що слідчі дії з міським головою у рамках відкритого кримінального провадження перенесено на невизначений термін у зв’язку з карантинними обмеженнями.

“А що ми бачимо, що відбувається в країні? А в нас є “Велюр”, на який закон не розповсюджується –  він як працював, так і працює, великі гіпермаркети… А закриті тільки малі підприємці, які мусять сьогодні виживати і думати, як прогодувати родини”, – сказав мер.

“Ми будемо відстоювати кожного громадянина України, якому заборонили ходити в парк і в ліс, але дозволили ходити в ломбард. Ми будемо відстоювати дрібний і середній бізнес. Ми будемо відстоювати Конституцію України і закони України, тому що вони розповсюджуються без виключення на всіх громадян України, незалежно від того, чи ти президент, чи ти народний депутат від провладної фракції, чи ти простий громадянин”, – заявив мер Черкас..

Нагадаємо, з 1 травня влада Черкас пом’якшила карантин для частини підприємців міста. Хоча уряд запланував такі послаблення після 11 травня.