Uncategorized

Мер Черкас став жертвою пранку, – Офіс Президента про скандал з “смс-погрозами”

0

В Офісі Президента прокоментували скандал навколо листування мера Черкас Анатолія Бондаренка та Заступника глави ОП Сергія Трофімова. Останній, як стверджують в Офісі глави держави, ніяких погроз нікому не писав, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це вранці й повідомила пресслужба президента. Міського голову Черкас, своєю чергою, в Офісі Президента назвали “жертвою пранку”.

Перший заступник керівника Офісу Президента України не спілкувався з міським головою Черкас за допомогою смс-повідомлень. Вочевидь, міський голова став жертвою банального пранку і зробив із цього поспішні політичні висновки, – мовиться у повідомленні.

Водночас, там додали: цей факт ніяк не вплине на подальшу відповідальність мера та міськвиконкому Черкас перед законом за передчасне послаблення карантину.

Що відомо про скандал з “смс-листуванням”

Напередодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розмістив на своїй фейсбук-сторінці скриншот із смс-листуванням, яке начебто вів із заступником глави Офісу Президента Сергієм Трофімовим.

Так, особа, яка так представилась написала Бондаренку: “Наступного разу будуть не привіти, а дії. Я Вас востаннє попереджаю і раджу заспокоїти свої таланти”.

Мер Черкас у відповідь на це повідомлення запитує, чи це можна розцінювати як погрози.

Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, а діємо. Завтра можете опинитися під клітчастим одіялом, якщо свої таланти не заспокоїте. Тепер зрозуміло? – надійшла відповідь.

Що відомо про Сергія Трофімова? Це – перший заступник глави Офісу Президента Андрія Єрмака. До свого призначення в ОП працював виконавчим продюсером студії “Квартал 95”. Трофімова називають одним із найближчих людей з оточення Зеленського.