Суспільство

Мер “чистого” від коронавірусу Миколаєва різко відповів Зеленському

0

МОЗ приїде до Миколаєва з перевіркою ситуації навколо коронавірусу в кінці поточного або початку наступного тижня, пише Обозреватель.

Як передає Укрінформ, про це повідомив мер міста Олександр Сенкевич. Напередодні про перевірку в області повідомив президент Володимир Зеленський. Причина полягає в тому, що Миколаївська область залишилася останньою в Україні, де не зафіксовано жодного випадку захворювання COVID-19.

“МОЗ підозрює, що ми робимо щось неправильно, що приховуємо, можливо, реальну ситуацію із захворюванням на коронавірус. Тому в кінці цього або на початку наступного тижня до нас приїде спеціальна комісія фахівців, яка буде перевіряти наші дії. Ми їх чекаємо, нам приховувати нічого”, – сказав Сенкевич.

Він додав, що кожну добу в Миколаєві вмирає від 10 до 16 осіб з різних причин. Але цей рівень смертності нічим не відрізняється від минулих років.

Зеленський і Сенкевич

Як писав OBOZREVATEL, головний санітарний лікар і заступник голови МОЗ Віктор Ляшко не зміг пояснити феномен Миколаївській області. А місцева влада стверджує, що почали працювати на випередження ще з січня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist