Суспільство

Мер “чистого” від коронавірусу Миколаєва різко відповів Зеленському

0

МОЗ приїде до Миколаєва з перевіркою ситуації навколо коронавірусу в кінці поточного або початку наступного тижня, пише Обозреватель.

Як передає Укрінформ, про це повідомив мер міста Олександр Сенкевич. Напередодні про перевірку в області повідомив президент Володимир Зеленський. Причина полягає в тому, що Миколаївська область залишилася останньою в Україні, де не зафіксовано жодного випадку захворювання COVID-19.

“МОЗ підозрює, що ми робимо щось неправильно, що приховуємо, можливо, реальну ситуацію із захворюванням на коронавірус. Тому в кінці цього або на початку наступного тижня до нас приїде спеціальна комісія фахівців, яка буде перевіряти наші дії. Ми їх чекаємо, нам приховувати нічого”, – сказав Сенкевич.

Він додав, що кожну добу в Миколаєві вмирає від 10 до 16 осіб з різних причин. Але цей рівень смертності нічим не відрізняється від минулих років.

Зеленський і Сенкевич

Як писав OBOZREVATEL, головний санітарний лікар і заступник голови МОЗ Віктор Ляшко не зміг пояснити феномен Миколаївській області. А місцева влада стверджує, що почали працювати на випередження ще з січня.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16