Політика

Мер Дніпра Філатов: “За рік зелена влада забрала у нашого міста три мільярди гривень”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що за рік “зеленої влади” бюджет міста втратив три мільярди гривень.

Про це він заявив у ток-шоу “Ехо України”.

“Нам “зелена влада” обійшлася бюджету Дніпра у мінус 2,5 мільярда гривень за рік. І ще плюс епідемія коронавірусу – 500. Звідти у нас теж забрали гроші в коронавірусний фонд, з якого забрали гроші на дороги… Три мільярди”, – сказав Філатов.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16