Суспільство

Мер Дніпра різко відповів Зеленському на звинувачення про “місцевий сепаратизм”

0

Президент України Володимир Зеленський назвав поведінку деяких міських голів сепаратизмом, адже вони чинять “бунт”, а це так само загрожує Україні. Мер Дніпра Борис Філатов на такі слова відреагував досить різко, інформує 24 канал.

На своїй сторінці у фейсбук він написав, що для нього дуже образливо чути такі слова від президента.

“Жах полягає в нерозумінні того, що місцеве самоврядування – не є вертикаль влади. Що неможливо побудувати в такій різній і складній країні, як Україна, чергову КПРС. Що сумний досвід “Партії Регіонів” це вже всім продемонстрував”, – написав Філатов.

Він також додав, що люди вже не знають, як достукатися і пояснити, що “сильне місцеве самоврядування – не вороги центральної влади, а рятувальний круг для неї”. За словами Філатова, територіальні громади повинні отримати повноваження і відповідальність для покращення життя людей на місцях, а центральна влада повинна займатися економікою, зовнішньою політикою, армією, держбезпекою і реформами.

Як пояснити президенту, що місцеве самоврядування – не вороги йому, а союзники? – запитав у дописі мер Дніпра.

Володимир Зеленський назвав поведінку мерів сепаратизмом в інтерв’ю “Українській правді”. “Не можуть мери бути проти президента, проти вертикалі влади. Це – проти держави. Це – чистий сепаратизм, який вони прикривають децентралізацією”, – сказав він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist