Політика

Мер Миколаєва поклявся на Біблії, що непричетний до сірої плитки, якою вкрите все місто

0

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич публічно дав клятву на Біблії, що не заробляє на плитці. Про це повідомило місцеве видання”НикВести”, пише ІнфоРезист.

На телешоу журналіст запитав у мера, хто придумав укладати в місті саме сіру плитку. На думку журналіста, мера вже асоціюють з цією плиткою, тому що в місті її занадто багато.

“Що стосується сірої плитки. Я чекав цього питання. Я взяв з собою біблію. Хто не знає, я віруюча людина, я християнин. Незважаючи на те, що я мер-айтішник і вивчав штучний інтелект, я вірю в Бога. Я взяв цю книгу, кладу на неї руку і кажу: Я клянуся кожному з вас і Богу, ні мені, ні моїй дружині, ні братові, ні моїм родичам, ні підставним особам не належить і не належало жодного заводу з виробництва бруківки, або плитки”, – заявив Сенкевич.

Крім того, мер сказав, що не використовував своє становище, щоб його компанії, або фірми витрачали гроші з державного бюджету.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist