Суспільство

Мер Миколаєва: “Хто відмовиться від вакцинації – буде лікуватися за свій рахунок”

0

Жителі Миколаєва, які відмовилися від щеплення від COVID-19, у разі захворювання коронавірусом будуть лікуватися не за рахунок держави, а за свій власний рахунок.

Про це міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич сказав під час прямого ефіру на Фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Укрінформ”.

“Зараз у Миколаєві проводиться вакцинація від коронавірусу. Ті, хто будуть писати відмови від вакцинації, будуть лікуватися, якщо захворіють коронавірусом, не за рахунок НСЗУ, як це є зараз, а за свій. Це близько 5-10 тисяч гривень на добу”, – сказав Сенкевич.

Він також повідомив, що в місті вже вакцинувалися 160 медпрацівників міських лікарень №1,3,5 і пологового будинку №1, які безпосередньо працюють із “ковідніми” пацієнтами.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16