Політика

Мережа ломбардів Разумкова кредитує під 400% річних

0

Лідер партії «Слуга народу» і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков був співвласником мережі ломбардів «Про100Кредіт», яку переписав на свою дружину.

Про це йдеться в декларації нардепа за минулий рік, повідомляється на Олександра Дубинського.

За даними журналістів, у 2015 році Разумков пріобрелкомпанію «Інтерінвест ХХІ століття», яка є співзасновником ТОВ «Полноеобщество Ломбард Про100Кредіт ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія», що володіє 7ломбардамі мережі Ломбард Про100Кредіт ».

Другим засновником «Ломбард Про100Кредіт» є компанія «Бізнесінвестгруп», яка належить дружині Разумкова Юлії Чайці, дочеріпокойного мера міста Миколаєва Володимира Чайки.

Мережа ломбардів видає кредити під заставу дорогоцінних Металлова побутової техніки за ставками 1,05-1,1% в день або близько 400% річних.

У той же час прем’єр-міністр Олексій Гончарук на початку серпня на зустрічі з банкірами обіцяв знизити вартість кредитів у гривні до12-13% річних. «Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці. Країна змінюється », – заявив чиновник.

Джерело

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist