Політика

Мережа ломбардів Разумкова кредитує під 400% річних

0

Лідер партії «Слуга народу» і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков був співвласником мережі ломбардів «Про100Кредіт», яку переписав на свою дружину.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться в декларації нардепа за минулий рік, повідомляється на Олександра Дубинського.

За даними журналістів, у 2015 році Разумков пріобрелкомпанію «Інтерінвест ХХІ століття», яка є співзасновником ТОВ «Полноеобщество Ломбард Про100Кредіт ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія», що володіє 7ломбардамі мережі Ломбард Про100Кредіт ».

Другим засновником «Ломбард Про100Кредіт» є компанія «Бізнесінвестгруп», яка належить дружині Разумкова Юлії Чайці, дочеріпокойного мера міста Миколаєва Володимира Чайки.

Мережа ломбардів видає кредити під заставу дорогоцінних Металлова побутової техніки за ставками 1,05-1,1% в день або близько 400% річних.

У той же час прем’єр-міністр Олексій Гончарук на початку серпня на зустрічі з банкірами обіцяв знизити вартість кредитів у гривні до12-13% річних. «Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці. Країна змінюється », – заявив чиновник.

Джерело