Політика

Мери українських міст оголосили бойкот команді Зеленського: “шахраї та недоумки”

0

Українська влада всього за рік примудрилася настільки дискредитувати себе, що її відкрито почали ні в що не ставити в регіонах

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Таку думку на своїй сторінці у Фейсбуці висловив відомий український журналіст Станіслав Речинський, передає Politeka.net.

«Серед мерів, схоже, почався конкурс. Хто ефектніше пошле на х*р Зеленського. Кернес, Філатов, тепер ось Черкаси, Чернігів, Мукачево. І справа не в карантині. А в тому, що центральна влада за рік повністю втратила авторитет. А значить і більшу частину влади»,– пише він.

Причиною такого становища стали постійні зашквари оточення глави державиа Володимира Зеленського.

««Команда президента» – це реальна кунсткамера дрібних шахраїв і недоумків. Всі ці тищенки, яким можна, коли іншим не можна. Єрмаки, що торгують посадами. Каламутні баканови і гереги. Та й самі виступи Зеленського на ТВ– чистий мінус. Уявна чарівність, кривляння вже не здатні приховати імпотентність», – підкреслив журналіст.