Новини

“Ми дотиснемо Росію санкціями”: В США виступили с гучною промовою по підтримці України

0

Світове співтовариство ні при яких обставинах не має наміру забувати про те, що Росія веде агресивну політику по відношенню до української держави. Більше того, союзники України, в тому числі США, будуть до останнього боротися за територіальну цілісність та суверенітет нашої країни. Так, представники Державного департаменту Сполучених Штатів Америки в черговий раз звернулися до влади Російської Федерації із закликом припинити негайно агресію на території Луганської та Донецької областей.

Так, на власній сторінці в соціальній мережі «Твіттер» речник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Морган Ортагус заявила, що офіційний Вашингтон продовжить запроваджувати санкції щодо Російської Федерації до того моменту, поки Крим, який незаконно анексувала Москва, не буде повернений під контроль української держави .

Таким чином, коментуючи вчорашні зустрічі державного секретаря США Майка Помпео з українським керівництвом, Ортагус заявила: «Сполучені Штати Америки продовжуватимуть вводити санкції щодо Російської Федерації. І тривати це все буде до того моменту, поки Кремль не поверне мир на Донбас і не припинить окупаційні заходи щодо Криму. Наша підтримка з українською державою».