Новини

Ми можемо здолати Росію військовим шляхом – це наша історична місія, – Бутусов

0

Часткова втрата державної незалежності в разі визнання окупованих територій не приведе до миру. Це лише дасть Росії внутрішньополітичні важелі для дестабілізації України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов заявив у програмі “Рандеву” Яніні Соколовій.

“Україна не може жодним чином визнавати окупацію своїх територій. Опір, можна припиняти стріляти після того, як росіяни підуть звідти (з окупованих територій. – Ред.), але вони цього не зроблять”, – зазначив журналіст.

На питання, що робити: перевести ситуацію в заморожений конфлікт чи продовжувати боротьбу, він зазначив, що боротьба з агресором – це “єдиний шлях”.

“Ми не тільки можемо – це єдиний шлях. Ми маємо стати першим народом, першою країною, яка дасть відсіч росіянам. Це наша історична місія. Ми можемо це (перемогти Росію військовим шляхом. – ред.) абсолютно. У нас є сили, щоб продовжувати чинити опір на Донбасі. За цей час модернізувати свою економіку і довести всьому світові, що ми, як Ізраїль, здатні побудувати своє могутню державу і навіть розвиватися в умовах війни. Це виклик для нас, який ми мусимо подолати”, – підкреслив Бутусов.