Новини

Ми можемо здолати Росію військовим шляхом – це наша історична місія, – Бутусов

0

Часткова втрата державної незалежності в разі визнання окупованих територій не приведе до миру. Це лише дасть Росії внутрішньополітичні важелі для дестабілізації України.

Про це головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов заявив у програмі “Рандеву” Яніні Соколовій.

“Україна не може жодним чином визнавати окупацію своїх територій. Опір, можна припиняти стріляти після того, як росіяни підуть звідти (з окупованих територій. – Ред.), але вони цього не зроблять”, – зазначив журналіст.

На питання, що робити: перевести ситуацію в заморожений конфлікт чи продовжувати боротьбу, він зазначив, що боротьба з агресором – це “єдиний шлях”.

“Ми не тільки можемо – це єдиний шлях. Ми маємо стати першим народом, першою країною, яка дасть відсіч росіянам. Це наша історична місія. Ми можемо це (перемогти Росію військовим шляхом. – ред.) абсолютно. У нас є сили, щоб продовжувати чинити опір на Донбасі. За цей час модернізувати свою економіку і довести всьому світові, що ми, як Ізраїль, здатні побудувати своє могутню державу і навіть розвиватися в умовах війни. Це виклик для нас, який ми мусимо подолати”, – підкреслив Бутусов.