Політика

“Ми намагалися зупинити свавілля”: Порошенко розповів журналістам під чию дудку грає Венедіктова

0

У фракції “Європейська Солідарність” абсолютно переконані, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова отримала чітку вказівку від президента Володимира Зеленського щодо переслідування опозиції.

Про це після розмови з генпрокурором заявив журналістам п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Україна повертається в часи Януковича. Я ще раз наголошую, що це не має ніякої іншої назви, як політичні переслідування опозиції та її лідера. Я наголошую, що єдине, що вони придумали – це треш у вигляді того, що я на посаді президента намагався захопити державну владу, намагався зробити державну зраду або якісь інші дурниці, які були блискуче прокоментовані людиною, яка до мене стовідсотково не ставиться з симпатією, стовідсотково людиною Зеленського колишнім прокурором Рябошапкою. Ми твердо переконані, що по сьогоднішніх діях пані Венедіктова отримала чітку від президента Зеленського з вулиці Банкової”, – сказав Порошенко.

Він наголосив, що у “Європейській Солідарності” переконані, що в таких діях є склад кримінального злочину – втручання в діяльність Генерального прокурора з боку або Офісу президента, або президента.

“І сьогодні, намагаючись це зробити, вони де факто вручають підозру двом особам – Порошенку і Зеленському. Ми намагалися зупинити свавілля. І я можу лише сподіватися, що нас почули і зміняться. Якщо ні, окремо хочу наголосити, що ми не просто не ухиляємося від слідчих дій – ми бігаємо за ними”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, співробітники Управління державної охорони у порушення закону не пропустили народних депутатів від “Європейської Солідарності” і адвокатів до генерального прокурора Ірини Венедіктової, до якої пройшов п’ятий президент України, лідер “ЄС” Петро Порошенко.

Раніше представник ОГПУ намагався вручити Петру Порошенку підозру у будівлі Державного бюро розслідувань.

Після цього п’ятий президент сам прибув до Офісу генерального прокурора. “Ми тут для того, щоб продемонструвати – ми їх не боїмося. Ми приїхали сюди для того, щоб сказати їм в очі, що вони порушують законодавство, Конституцію, намагаються перетворити Україну в авторитарний режим”, – наголосив Порошенко.

Після зустрічі з Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що готовий в будь-який час знову приїхати в Офіс генерального прокурора.

Джерело: Прямий

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist