Новини

“Ми не готові до захисту зброєю”, – нардеп-“слуга” Бардіна пояснила позицію Зеленського

0
Народний депутат від “Слуги народу” Марина Бардіна прокоментувала позицію президента Зеленського та його команди щодо мирного врегулювання на Донбасі

Про це народний депутат від фракції “Слуга народу” Марина Бардіна розповіла у етері “Вечора з Мирославою Барчук”, передає Еспресо.TV.

Пані Мирослава попросила депутата-“слугу” Бардіну прокоментувати заяву президента про “провокацію” на Донбасі:

“Як ви узгоджуєте дві позиції: з одного боку позицію Кислиці, який каже про війну, 400 обстрілів та 13 загиблих військових з початку 20-го року, а з іншого боку заяву президента зеленського, який дуже умиротворююче сказав, що це просто провокація, яка не зупинить мирний процес.”

“Про який мирний процес йдеться після таких обстрілів”, – запитала ведуча.

“Ми розуміємо, що це дипломатія, як з боку президента, так і з боку пана Кислиці. Обидві вони про реальний стан подій. Пан Кислиця наводить цифри, а президент продовжує говорити про те що ми прагнемо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Що ми не готові до захисту зброєю, хоча українська армія є сильною і навіть вчора була дана достойна відсіч”, – заявила народний депутат.

“Я не погоджуюся з тим аргументом, що Захід перестане інтенсивно нас захищати через наші прагнення мирним шляхом врегулювати конфлікт. Насправді, Захід продовжує підтримувати нас в тих конструктивних дискусіях, які задає президент, зокрема і на зустрічі 9 грудня. Ми це бачимо по позиціях партнерів, щодо контролю кордону Україною”, – додала Марина Бардіна.

Мирослава Барчук зауважила, що Зеленський в Нормандії говорив про спільне патрулювання кордону з бойовиками та ОБСЄ в інтерв’ю СNN.

Бардіна заперечила тезу Зеленського про спільне патрулювання кордону з бойовиками:

“Ймовірно йшла мова про контроль кордону, як один з планів, які розглядались миротворчими місіями, але точно не про спільне патрулювання з бойовиками. Про що зараз іде мова? – Це можливість спільного патрулювання кордону на окупованих територіях, але про бойовиків тут мова не йде.:

На зауваження Мирослави Барчук, що це будуть”якісь представники ОРДіЛО”, Бардіна відповіла:

“Це не може бути будь-хто, тому що ми не можемо залучати до патрулювання людей, які вчиняють злочини на тих територіях.”