Новини

“Ми повністю завершимо цю справу”: Зеленський зустрівся з рідними Героїв Небесної Сотні

0
У шосту річницю розстрілу Небесної Сотні президент Володимир Зеленський зустрівся з рідними тих, хто загинув під час подій 20 лютого 2014 року в центрі Києва

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

“Я як президент і влада – ми робимо все, щоб нічого не було втрачено, жодна деталь цієї справи. І попри те, як ішло слідство останні шість років, ми не лише цілком вас підтримуватимемо, а й повністю завершимо цю справу. Це наше головне завдання”, – сказав Зеленський.

Глава держави запевнив, що розслідування справ Майдану триває, і винні у злочинах будуть покарані.

Родичі загиблих під час Революції гідності поскаржилися на те, що вже шість років чекають на результати розслідування злочинів проти учасників Майдану та покарання всіх винних.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка зазначив, що слідство триває, і багато винних у злочинах уже відповідають за скоєне.

“Тільки у справах Майдану засуджено 44 людини. Це ті, стосовно яких є остаточне рішення суду, що набрало законної сили. Це ті, хто вже несе покарання… Це і “тітушки”, і правоохоронці. Серед тих, кого ми зараз притягаємо, – це 450 осіб. Це ті, кого підозрює прокуратура і слідство у вчиненні злочинів”, – зазначив він.

Генеральний прокурор додав, що всі речові докази у справі збережені та будуть використані під час судових процесів.

Також Ірина Венедіктова запропонувала присутнім зустрітися в офісі Бюро та обговорити питання, які хвилюють родичів Героїв Небесної Сотні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist