Новини

“Ми прагнемо миру, але водночас збільшуємо фінансування на армію”: Єрмак про загострення на Донбасі

0
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував рішення щодо наступних кроків стосовно ситуації на Сході

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Стосовно ситуації на Сході. Президент зібрав засідання РНБО, на якому були ухвалені рішення щодо наступних кроків. Щойно вони були озвучені на брифінгу. Всім, хто “розганяє” зраду, я хотів би сказати наступне: так, у нас в країні йде війна, вона не припиняється. Те, що ця атака відбулась в п‘яту річницю Дебальцівської трагедії – особливий цинізм. Глибоке співчуття родині загиблого”, – написав Єрмак.

Він наголосив, що Україна робить все, щоб закінчити цю війну, щоб зранку не приходили такі новини, щоб наші воїни повернулись до своїх родин живими.

“Так, ми прагнемо миру, але водночас ми збільшуємо фінансування на армію і активно працюємо над підвищенням її обороноздатності. Так, ми йдемо шляхом переговорів, але водночас і шляхом внутрішнього посилення: наша армія готова відповідати на подібні атаки, і давати гідну відсіч агресору”, – зазначив Єрмак.

Нагадаємо, зранку 18 лютого російські окупаційні війська почали наступ на ділянці розведення сил із застосуванням важкої артилерії та штурмової групи.