Політика

“Ми віддали країну в зелені руки мародерів”: Відома журналістка розкритикувала владу

0

Відома українська журналістка та блогер Зоя Казанжи розкритикувала чинну владу за політичні переслідування п’ятого президента України та лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка.

Про це вона написала у своєму Facebook, інформує Прямий.

“Підтримую Петра Порошенка. Повністю і безумовно. Дивлюсь пряму трансляцію суду. Це ж треба було додуматися – засідання в день смерті батька. З лицемірним проханням Генпрокурорки перенести його, звільнитися і прийти в інший день”, – заявила вона.

“В той час, коли Зеленський звертається до суду, щоб покарати ще одного клоуна, який назвав його “маленьким зеленим чмом”. В той час, коли тануючого авторитету Зеленського не вистачає для тримання власної фракції в узді, і фракція провалює голосування щодо затвердження програми дій уряду. В той час, коли партнерка Зеленського по акторській діяльності Катерина Варнава отримує дозвіл на в’їзд в Україну, не дивлячись на те, що вона порушила закон щодо перетину кордону до Криму. В той час, коли оточення Януковича отримує реальний шанс повернути собі 1,5 мільярди доларів, вкрадених в народу України. В той час, коли скорочується армія і стає можливою відміна ЗНО. В той час, коли економіка стагнує і ми маємо велику небезпеку серйозного відкату на десяток років назад. Ми віддали країну прямо в зелені мертві руки дубоголових клоунів і наглих мародерів, у яких із всієї української абетки виходить скласти одне-єдине слово – “жопа”. Це саме те, куди вони нас ведуть”, – наголосила Казанжи.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua