Новини

Ми віримо, що відправимо Авакова у відставку, – Устінова

0

Партія “Голос” виступила з вимогою звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голову Нацполіції Ігоря Клименка. Депутати наголошують, що вони мають понести відповідальність за те, що сталось, зокрема у Кагарлику та Броварах.

Про це в ефірі 24 каналу сказала депутатка від “Голосу” Олександр Устінова. За її словами, вона особисто буде підходити до кожного депутата і пропонуватиме поставити підпис за відставку міністра.

Якщо нардепи відмовлятимуться, то вони розділятимуть відповідальність за те, що сталось і за всі майбутні злочини, які вчинять поліцейські. Окрім цього, імена цих людей будуть оприлюднені, пояснила Устінова.

Коли питають, чи віримо ми, що нам вдасться все ж таки зібрати підписи і домогтись відставки Авакова та голови Нацполіції. Так ми у це віримо, – наголосила депутатка.

“Я сподіваюсь, що виборці дуже допоможуть зробити їм (депутатам – 24 канал) правильний вибір не на користь катів. Бо це не поліція, а кати, які застосовують до людей тортури такі самі, як в ДНР. А зроблять вибір на користь того, щоб в поліції нашої було майбутнє, а в країні була безпека”, – заявила Олександра Устінова.

Стрілянина у Броварах: головне
  • 29 травня приблизно 100 молодиків влаштували перестрілку у Броварах. Учасники – підприємці, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальні перевізники.
  • Поліції вже затримала кілька десятків зловмисників, в них вилучили як травматичну, так і мисливську стрілецьку зброю.
  • ​Мер Броварів Ігор Сапожко уточнив, що причиною перестрілки стала ситуація з розподілом міжміських маршрутів, які затверджує Київська ОДА.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist