Новини

Ми хочемо провести місцеві вибори в жовтні 2020 року, включно з ОРДЛО, але тільки за законами України, – Зеленський

0

Україна хоче провести місцеві вибори на всій території України в жовтні 2020 року, але тільки за умови дотримання законів.

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час виступу в суботу на Мюнхенській конференції з безпеки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Наше бажання сьогодні – провести місцеві вибори на всій території України, включно з окремими районами Донецької та Луганської областей, у жовтні 2020 року. Але зробити це без елементарних безпечних і політичних умов, порушуючи Конституцію України і міжнародні стандарти демократичних виборів, неможливо”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що Росія сьогодні відкрито інформує світ, що в 2019 році на тимчасово непідконтрольних частинах Донбасу було видано 125 тис. російських паспортів.

“Я говорив про це в Парижі і повторюю ще раз. Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані легітимними. І вони не можуть бути такими, якщо відбудуться не за українським законодавством, під звуки пострілів і без контролю над українським кордоном”, – наголосив він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16