Новини

“Ми – Європа епохи Середньовіччя, на жаль”: Зеленський процитував речника МЗС Росії Марію Захарову

0

Президент України Володимир Зленський, виступаючи на церемонії нагородження переможців конкурсу на отримання грантів Українського фонду стартапів, відзначився новим висловлюванням. Так, український лідер прокоментував масові протести в Нових Санжарах, при цьому процитував речника МЗС Росії Марію Захарову. Зокрема, Володимир Олександрович порівняв Україну з середньовічною Європою. Відзначимо, такий же пост недавно з’явився і на сторінці Захарової в «Фейсбук». Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Я хочу привітати, як президент, всіх українців, які повернулися на Батьківщину з китайського міста Ухань. Ми всі, я впевнений, бажаємо їм міцного здоров’я і віримо, що найближчим тижні вони будуть вдома, поруч зі своїми рідними та близькими », – сказав Зеленський. «Ми постійно говоримо, що Україна – це Європа. Так ось вчора, відверто вам скажу, в деяких епізодах здавалося, що ми – Європа епохи Середньовіччя, на жаль », – додав український лідер. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кореспондент українського видання «Обозреватель» відправився в селище Нові Санджар, що б дізнатися про настрої місцевого населення, і дізнався нові подробиці скандалу. Так, місцеві жителі перелякані і не знають, що їх чекає завтра. Крім цього, частина місцевих жителів бояться контактувати з незнайомцями. Вулицями люди ходять з респіраторами та відмовляються вітати один одного рукостисканням.
«Мы – Европа эпохи Средневековья, к сожалению»: Зеленский процитировал спикера МИД России Марию Захарову

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16