Війна

“Ми ж не воюємо м’ясом” – Кривонос розкритикував слова Зеленського про мобілізацію

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос заявив, що сумнівається в ідеї мобілізувати “всіх” у разі нового нападу Росії. Про це він сказав “НВ“.

За словами Кривоноса, президента Володимира Зеленського, який сказав про те, що в разі нового прояву збройної агресії з боку РФ будуть воювати і чоловіки, і жінки, переконує в можливості реалізувати таку ідею його оточення.

“(Вони) розповідають президенту, що здатні це зробити. А ми, які це пройшли і бачили це в своїх реаліях, – ми розуміємо, що навіть якщо теоретично ми зможемо мобілізувати жінок і чоловіків – а чи навчені ці люди тримати зброю в руках? Ні. Чи хочуть ці люди це робити? Ні”, – сказав Кривонос.

Крім того заступник секретаря РНБО висловив упевненість, що в нашій країні патріотизм “не підтримується на рівні держави”. Він уточнив, що в 2014 році величезна кількість українців ішла воювати, але “ще більша – тікала від мобілізації”. Схожа ситуація була і в 2018 році, коли ввели воєнний стан.

“Тому держава повинна виховувати цей мобілізаційний резерв, і ідеологічно теж. Це не за рік досягається. Це по-перше. По-друге, ми повинні розуміти, що навіть мобілізувавши людей, ми їх повинні ще навчити. Тому що ми ж не воюємо м’ясом, не кидаємо людей десятками тисяч”, – підкреслив Кривонос.

Він додав, що з іншого боку, на прикладі вірмено-азербайджанської війни видно, що невелика кількість військових у взаємодії з технікою при правильно спланованих операціях дозволяє досягти високих результатів.

“Тому величезна кількість мобілізованих людей не вирішить питання здатності протидіяти ворогу”, – підсумував він.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16